Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wola Uhruska Dworcowa 10


PNA placówki: 22-230
Miejscowość: Wola Uhruska
Ulica: Dworcowa 10
Gmina: Wola Uhruska
Powiat: włodawski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska Wola Uhruska – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Wola Uhruska

Usługi Poczty Polskiej w mieście Wola Uhruska

Poczta Polska w mieście Wola Uhruska jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Wola Uhruska stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Wola Uhruska to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Wola Uhruska jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Wola Uhruska godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Wola Uhruska działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Wola Uhruska mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Wola Uhruska, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Wola Uhruska

Poczta Polska w miejscowości Wola Uhruska daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Wola Uhruska za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 259

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 05:57:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy