Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ignatowizna 5


PNA placówki: 16-406
Miejscowość: Ignatowizna 5
Gmina: Rutka-Tartak
Powiat: suwalski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Ignatowizna. Godziny otwarcia placówki w Ignatowizna i dane adresowe.

Poczta Polska Ignatowizna usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ignatowizna uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ignatowizna zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ignatowizna Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ignatowizna działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ignatowizna godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Ignatowizna daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 69

Ostatnio przeglądane: 2023-03-25 10:05:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy