Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Suwałki 1 Bakałarzewo Filipowska 2


PNA placówki: 16-400
Miejscowość: Bakałarzewo
Ulica: Filipowska 2
Gmina: Bakałarzewo
Powiat: suwalski
Województwo: podlaskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Bakałarzewo. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Bakałarzewo

Poczta mieszcząca się w miejscowości Bakałarzewo daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Bakałarzewo jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Bakałarzewo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Bakałarzewo są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Bakałarzewo godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Bakałarzewo

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Bakałarzewo jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 237

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 12:33:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy