Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Iława 1 Kazimierza Jagiellończyka 2


PNA placówki: 14-200
Miejscowość: Iława
Ulica: Kazimierza Jagiellończyka 2
Gmina: Iława
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Iława. Godziny otwarcia placówki w Iława i dane adresowe.

Poczta Polska Iława usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Iława uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Iława zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Iława Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Iława działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Iława godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Iława wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 484

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 21:51:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy