Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Iława 1 Jarosława Dąbrowskiego 48 A


PNA placówki: 14-201
Miejscowość: Iława
Ulica: Jarosława Dąbrowskiego 48 A
Gmina: Iława
Powiat: iławski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Iława. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Iława

Placówka w mieście Iława świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Iława

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Iława pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Iława bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Iława. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 163

Ostatnio przeglądane: 2023-09-27 13:03:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy