Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Iłża os. Zuchowiec 1


PNA placówki: 27-100
Miejscowość: Iłża
Ulica: os. Zuchowiec 1
Gmina: Iłża
Powiat: radomski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Iłża. Godziny otwarcia placówki w Iłża i dane adresowe.

Poczta Polska Iłża usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Iłża uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Iłża zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Iłża Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Iłża działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Iłża godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Iłża

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Iłża. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 05:35:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy