Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jadów Jana Pawła II 23


PNA placówki: 05-280
Miejscowość: Jadów
Ulica: Jana Pawła II 23
Gmina: Jadów
Powiat: wołomiński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Jadów. Godziny otwarcia placówki w Jadów i dane adresowe.

Poczta Polska Jadów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Jadów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Jadów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Jadów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Jadów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Jadów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Jadów

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Jadów. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Jadów

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Jadów jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 392

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 22:52:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy