Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wołomin Aleja Armii Krajowej 64/13


PNA placówki: 05-204
Miejscowość: Wołomin
Ulica: Aleja Armii Krajowej 64/13
Gmina: Wołomin
Powiat: wołomiński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Wołomin. Godziny otwarcia placówki w Wołomin i dane adresowe.

Poczta Polska Wołomin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wołomin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wołomin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wołomin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wołomin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wołomin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 140

Ostatnio przeglądane: 2023-06-05 04:25:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy