Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ząbki Jacka Malczewskiego 3


PNA placówki: 05-096
Miejscowość: Ząbki
Ulica: Jacka Malczewskiego 3
Gmina: Ząbki
Powiat: wołomiński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Ząbki. Godziny otwarcia placówki w Ząbki i dane adresowe.

Poczta Polska Ząbki usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ząbki uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ząbki zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ząbki Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ząbki działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ząbki godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledzenie paczek Ząbki

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Ząbki jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 466

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 09:51:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy