Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Marki 1 Marki (Czarna Struga) Legionowa 1


PNA placówki: 05-270
Miejscowość: Marki (Czarna Struga)
Ulica: Legionowa 1
Gmina: Marki
Powiat: wołomiński
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Marki (Czarna Struga). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Marki (Czarna Struga) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Marki (Czarna Struga) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Marki (Czarna Struga) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Marki (Czarna Struga) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Marki (Czarna Struga) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Marki (Czarna Struga) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Marki (Czarna Struga) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź paczkę Marki (Czarna Struga)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Marki (Czarna Struga). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 928

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 15:15:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy