Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tłuszcz Klembów gen. Franciszka Żymirskiego 1A


PNA placówki: 05-205
Miejscowość: Klembów
Ulica: gen. Franciszka Żymirskiego 1A
Gmina: Klembów
Powiat: wołomiński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Klembów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Klembów usługi

W budynku poczty Klembów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Klembów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Klembów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Klembów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Klembów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Klembów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Klembów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Klembów

Chcesz nadać przesyłkę w Klembów bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Klembów. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledź paczkę Klembów

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Klembów. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 300

Ostatnio przeglądane: 2024-04-10 23:21:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy