Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jarosław 1 im. Jana Pawła II 10


PNA placówki: 37-500
Miejscowość: Jarosław
Ulica: im. Jana Pawła II 10
Gmina: Jarosław
Powiat: jarosławski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Jarosław. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Jarosław usługi

W budynku poczty Jarosław możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Jarosław zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Jarosław, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Jarosław obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Jarosław godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Jarosław możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Jarosław są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Jarosław dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Jarosław potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Jarosław znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 778

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 23:56:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy