Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jaworzno 2 Kolejarzy 20


PNA placówki: 43-602
Miejscowość: Jaworzno
Ulica: Kolejarzy 20
Gmina: Jaworzno
Powiat: Jaworzno
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Jaworzno zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Jaworzno

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Jaworzno to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Jaworzno godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Jaworzno są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Jaworzno mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Jaworzno daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 21:51:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy