Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jeziorany Kajki 26


PNA placówki: 11-320
Miejscowość: Jeziorany
Ulica: Kajki 26
Gmina: Jeziorany
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Jeziorany. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Jeziorany usługi

W budynku poczty Jeziorany możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Jeziorany zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Jeziorany, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Jeziorany obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Jeziorany godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Jeziorany możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Jeziorany są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Jeziorany

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Jeziorany daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 200

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 08:31:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy