Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Barczewo pl. Pocztowy 1


PNA placówki: 11-010
Miejscowość: Barczewo
Ulica: pl. Pocztowy 1
Gmina: Barczewo
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Barczewo. Godziny otwarcia placówki w Barczewo i dane adresowe.

Poczta Polska Barczewo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Barczewo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Barczewo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Barczewo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Barczewo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Barczewo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Barczewo

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Barczewo specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Barczewo monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Barczewo daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Barczewo podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 645

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 09:27:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy