Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Barcikowo 5


PNA placówki: 11-043
Miejscowość: Barcikowo 5
Gmina: Dobre Miasto
Powiat: olsztyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska Barcikowo – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Barcikowo

Usługi Poczty Polskiej w mieście Barcikowo

Poczta Polska w mieście Barcikowo jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Barcikowo stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Barcikowo to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Barcikowo jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Barcikowo godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Barcikowo działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Barcikowo mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Barcikowo, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Barcikowo bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Barcikowo. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Barcikowo daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 189

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:34:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy