Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jordanowo


PNA placówki: 66-200
Miejscowość: Jordanowo
Gmina: Świebodzin
Powiat: świebodziński
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Jordanowo - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Jordanowo.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Jordanowo

Za pomocą poczty Jordanowo można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Jordanowo zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Jordanowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jordanowo są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Jordanowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Jordanowo trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jordanowo monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Jordanowo daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Jordanowo podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 307

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:55:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy