Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Świebodzin os. Osiedle Łużyckie 39


PNA placówki: 66-200
Miejscowość: Świebodzin
Ulica: os. Osiedle Łużyckie 39
Gmina: Świebodzin
Powiat: świebodziński
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Świebodzin. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Świebodzin usługi

W budynku poczty Świebodzin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Świebodzin zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Świebodzin, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Świebodzin obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Świebodzin godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Świebodzin możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Świebodzin są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Świebodzin

Poczta w mieście Świebodzin udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Świebodzin, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 439

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:31:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy