Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kalisz 1 Tadeusza Kościuszki 1a


PNA placówki: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Ulica: Tadeusza Kościuszki 1a
Gmina: Kalisz
Powiat: Kalisz
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kalisz? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Kalisz

Placówka Poczty Kalisz oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Kalisz w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Kalisz to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Kalisz to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kalisz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kalisz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Kalisz mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kalisz trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Kalisz udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 252

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 14:18:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy