Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kamienna Góra 1 Krzeszów Michała Willmanna 1


PNA placówki: 58-406
Miejscowość: Krzeszów
Ulica: Michała Willmanna 1
Gmina: Kamienna Góra
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Krzeszów. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Krzeszów

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Krzeszów to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Krzeszów godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Krzeszów pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Krzeszów jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Krzeszów mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Krzeszów godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Krzeszów do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 361

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 08:35:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy