Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kamienna Góra 1 Marciszów Główna 102


PNA placówki: 58-410
Miejscowość: Marciszów
Ulica: Główna 102
Gmina: Marciszów
Powiat: kamiennogórski
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Marciszów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Marciszów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Marciszów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Marciszów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Marciszów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Marciszów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Marciszów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Marciszów daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 120

Ostatnio przeglądane: 2023-06-06 10:07:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy