Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kargowa Bojadła Sulechowska 8


PNA placówki: 66-130
Miejscowość: Bojadła
Ulica: Sulechowska 8
Gmina: Bojadła
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Bojadła – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Bojadła

Usługi Poczty Polskiej w mieście Bojadła

Poczta Polska w mieście Bojadła jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Bojadła stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Bojadła to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Bojadła jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Bojadła godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Bojadła działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Bojadła mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Bojadła, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 546

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 20:20:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy