Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kiełczygłów Tysiąclecia 23


PNA placówki: 98-358
Miejscowość: Kiełczygłów
Ulica: Tysiąclecia 23
Gmina: Kiełczygłów
Powiat: pajęczański
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kiełczygłów? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kiełczygłów wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Kiełczygłów doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kiełczygłów godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Kiełczygłów są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Kiełczygłów, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Kiełczygłów

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Kiełczygłów

Poczta na terenie miasta Kiełczygłów daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Kiełczygłów, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 00:05:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy