Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kiełczygłów Rząśnia 1 Maja 14


PNA placówki: 98-332
Miejscowość: Rząśnia
Ulica: 1 Maja 14
Gmina: Rząśnia
Powiat: pajęczański
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Rząśnia. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Rząśnia wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Rząśnia daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Rząśnia

Poczta Polska Rząśnia jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Rząśnia godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Rząśnia w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Rząśnia trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Rząśnia umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 306

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 16:30:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy