Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kleszczewo 9/1


PNA placówki: 19-404
Miejscowość: Kleszczewo 9/1
Gmina: Wieliczki
Powiat: olecki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Kleszczewo. Godziny otwarcia placówki w Kleszczewo i dane adresowe.

Poczta Polska Kleszczewo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kleszczewo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kleszczewo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kleszczewo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kleszczewo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kleszczewo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 576

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 14:51:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy