Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Olecko os. Osiedle Siejnik II 1


PNA placówki: 19-400
Miejscowość: Olecko
Ulica: os. Osiedle Siejnik II 1
Gmina: Olecko
Powiat: olecki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Olecko | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Olecko

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Olecko oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Olecko zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Olecko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Olecko są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Olecko jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Oleckopotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Olecko

Poczta w miejscowości Olecko umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 289

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 01:11:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy