Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kleszczów Główna 112


PNA placówki: 97-410
Miejscowość: Kleszczów
Ulica: Główna 112
Gmina: Kleszczów
Powiat: bełchatowski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Kleszczów - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Kleszczów Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Kleszczów. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kleszczów godziny otwarcia

Poczta Polska Kleszczów działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Kleszczów w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Kleszczów może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Kleszczów godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Kleszczów daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 351

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 15:00:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy