Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Rusiec Wieluńska 76


PNA placówki: 97-438
Miejscowość: Rusiec
Ulica: Wieluńska 76
Gmina: Rusiec
Powiat: bełchatowski
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Rusiec | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Rusiec

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Rusiec oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Rusiec zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Rusiec godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Rusiec są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Rusiec jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Rusiec

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Rusiec daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 354

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 00:52:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy