Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kłodawa Przedecz Jana Kilińskiego 15


PNA placówki: 62-635
Miejscowość: Przedecz
Ulica: Jana Kilińskiego 15
Gmina: Przedecz
Powiat: kolski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Przedecz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Przedecz usługi

W budynku poczty Przedecz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Przedecz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Przedecz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Przedecz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Przedecz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Przedecz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Przedecz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Przedecz wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Przedecz

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Przedecz może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Przedecz.


Liczba wyświetleń: 561

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 12:21:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy