Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dzierawy 40


PNA placówki: 62-606
Miejscowość: Dzierawy 40
Gmina: Koło
Powiat: kolski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Dzierawy. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dzierawy usługi

W budynku poczty Dzierawy możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Dzierawy zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Dzierawy, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Dzierawy obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Dzierawy godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Dzierawy możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Dzierawy są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Dzierawy daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 247

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 10:37:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy