Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kobylnica Szczecińska 6


PNA placówki: 76-252
Miejscowość: Kobylnica
Ulica: Szczecińska 6
Gmina: Kobylnica
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Kobylnica - szeroki wybór usług i atrakcyjne ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kobylnica dostępne usługi

Oddział Poczty Polskiej, który znajduje się w mieście Kobylnica daje klientom możliwość wysyłki listów, paczek oraz przesyłek. . Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu krajowego lub międzynarodowego i opłacenia rachunków. Placówki Poczty Polskiej stale poszerzają swoje usługi.

Poczta Kobylnica godziny otwarcia

Placówka Poczty Polskiej Kobylnica jest otwarta w godzinach umożliwiających wszystkim załatwienie spraw pocztowych w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu tygodnia godziny otwarcia Poczty Polskiej Kobylnica są takie same i trwają dość długo, dzięki czemu każdy ma szansę załatwić swoje sprawy pocztowe. Należy jednak pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia mogą być inne niż w pozostałe dni robocze, dlatego zaleca się kontakt z placówką w celu sprawdzenia aktualnych godzin otwarcia. Dzięki temu będziecie mogli zaplanować swoje wizyty tak, aby były one dla Was najwygodniejsze.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Kobylnica, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 528

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 09:26:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy