Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupsk 1 Kobylnica Główna 44


PNA placówki: 76-251
Miejscowość: Kobylnica
Ulica: Główna 44
Gmina: Kobylnica
Powiat: słupski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Kobylnica. Godziny otwarcia placówki w Kobylnica i dane adresowe.

Poczta Polska Kobylnica usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kobylnica uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kobylnica zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kobylnica Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kobylnica działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kobylnica godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Kobylnica do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 432

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 21:01:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy