Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kolbuszowa Rzeszowska 6


PNA placówki: 36-101
Miejscowość: Kolbuszowa
Ulica: Rzeszowska 6
Gmina: Kolbuszowa
Powiat: kolbuszowski
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kolbuszowa | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kolbuszowa

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kolbuszowa oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kolbuszowa zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kolbuszowa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kolbuszowa są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kolbuszowa jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Kolbuszowa należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 67

Ostatnio przeglądane: 2023-03-25 08:39:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy