Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Majdan Królewski Rynek 1a


PNA placówki: 36-110
Miejscowość: Majdan Królewski
Ulica: Rynek 1a
Gmina: Majdan Królewski
Powiat: kolbuszowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Majdan Królewski. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Majdan Królewski usługi

W budynku poczty Majdan Królewski możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Majdan Królewski zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Majdan Królewski, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Majdan Królewski obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Majdan Królewski godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Majdan Królewski możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Majdan Królewski są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Majdan Królewski daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-05-16 11:19:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy