Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kostrzyn Kosynierów 11


PNA placówki: 62-025
Miejscowość: Kostrzyn
Ulica: Kosynierów 11
Gmina: Kostrzyn
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kostrzyn. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kostrzyn – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Kostrzyn oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Kostrzyn gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Kostrzyn Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kostrzyn są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kostrzyn jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Kostrzyn przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Kostrzyn bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kostrzyn. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring Poczta Polska Kostrzyn

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Kostrzyn jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 04:46:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy