Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrówka Platanowa 2


PNA placówki: 62-069
Miejscowość: Dąbrówka
Ulica: Platanowa 2
Gmina: Dopiewo
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Dąbrówka - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Dąbrówka.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Dąbrówka

Za pomocą poczty Dąbrówka można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Dąbrówka zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Dąbrówka

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Dąbrówka są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Dąbrówka pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Dąbrówka

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Dąbrówka specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledzenie paczek Dąbrówka

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Dąbrówka jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 3122

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 22:11:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy