Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Bieruń Nowy Wawelska 33


PNA placówki: 43-155
Miejscowość: Bieruń
Ulica: Wawelska 33
Gmina: Bieruń
Powiat: bieruńsko-lędziński
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Bieruń. Godziny otwarcia placówki w Bieruń i dane adresowe.

Poczta Polska Bieruń usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bieruń uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bieruń zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bieruń Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bieruń działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bieruń godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Bieruń?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Bieruń można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Bieruń i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Bieruń kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Bieruń ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Bieruń. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 649

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 11:27:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy