Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bieruń Nowy ks. Jana Trochy 19


PNA placówki: 43-150
Miejscowość: Bieruń
Ulica: ks. Jana Trochy 19
Gmina: Bieruń
Powiat: bieruńsko-lędziński
Województwo: śląskie

Poczta Polska Bieruń – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Bieruń

Usługi Poczty Polskiej w mieście Bieruń

Poczta Polska w mieście Bieruń jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Bieruń stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Bieruń to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Bieruń jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Bieruń godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Bieruń działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Bieruń mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Bieruń, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki paczki

Aby wysłać paczkę pocztową, należy przygotować:

  • imię i nazwisko odbiorcy
  • ulicę i numer mieszkania
  • kod pocztowy i miejscowość

Jeżeli nie wiesz, jaki jest kod pocztowy odbiorcy, istnieje możliwość sprawdzenia go na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Bieruń jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 353

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 13:57:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy