Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kowalewo 1 Kowalewo Pomorskie Szkolna 9


PNA placówki: 87-410
Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
Ulica: Szkolna 9
Gmina: Kowalewo Pomorskie
Powiat: golubsko-dobrzyński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Kowalewo Pomorskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Kowalewo Pomorskie

Poczta Polska punkt Kowalewo Pomorskie udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Kowalewo Pomorskie umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Kowalewo Pomorskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kowalewo Pomorskie zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Kowalewo Pomorskie we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Kowalewo Pomorskie godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledzenie paczek Kowalewo Pomorskie

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Kowalewo Pomorskie jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 298

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 17:07:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy