Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Krosno Odrzańskie 1 Pocztowa 14


PNA placówki: 66-600
Miejscowość: Krosno Odrzańskie
Ulica: Pocztowa 14
Gmina: Krosno Odrzańskie
Powiat: krośnieński
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Krosno Odrzańskie. Godziny otwarcia placówki w Krosno Odrzańskie i dane adresowe.

Poczta Polska Krosno Odrzańskie usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Krosno Odrzańskie uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Krosno Odrzańskie zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Krosno Odrzańskie Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Krosno Odrzańskie działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Krosno Odrzańskie godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Krosno Odrzańskie

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Krosno Odrzańskie usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 311

Ostatnio przeglądane: 2024-02-22 16:19:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy