Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Iwonicz-Zdrój ks. Jana Rąba 2


PNA placówki: 38-440
Miejscowość: Iwonicz-Zdrój
Ulica: ks. Jana Rąba 2
Gmina: Iwonicz-Zdrój
Powiat: krośnieński
Województwo: podkarpackie

Jeśli mieszkasz w Iwonicz-Zdrój, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Iwonicz-Zdrój

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Iwonicz-Zdrój. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Iwonicz-Zdrój godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Iwonicz-Zdrój godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Iwonicz-Zdrój działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Iwonicz-Zdrój mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Iwonicz-Zdrój przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Iwonicz-Zdrój

Chcesz nadać przesyłkę w Iwonicz-Zdrój bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Iwonicz-Zdrój. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Iwonicz-Zdrój daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 308

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 00:18:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy