Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Miejsce Piastowe Krośnieńska 5 B


PNA placówki: 38-430
Miejscowość: Miejsce Piastowe
Ulica: Krośnieńska 5 B
Gmina: Miejsce Piastowe
Powiat: krośnieński
Województwo: podkarpackie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Miejsce Piastowe oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Miejsce Piastowe

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Miejsce Piastowe to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Miejsce Piastowe godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Miejsce Piastowe standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Miejsce Piastowe godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Miejsce Piastowe

Poczta w miejscowości Miejsce Piastowe umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 282

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 21:33:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy