Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Krośniewice Poznańska 1


PNA placówki: 99-340
Miejscowość: Krośniewice
Ulica: Poznańska 1
Gmina: Krośniewice
Powiat: kutnowski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska Krośniewice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Krośniewice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Krośniewice

Poczta Polska w mieście Krośniewice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Krośniewice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Krośniewice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Krośniewice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Krośniewice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Krośniewice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Krośniewice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Krośniewice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Krośniewice przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Krośniewice monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Krośniewice daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Krośniewice podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 18:26:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy