Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lesko Baligród Bieszczadzka 34


PNA placówki: 38-606
Miejscowość: Baligród
Ulica: Bieszczadzka 34
Gmina: Baligród
Powiat: leski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Baligród - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Baligród.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Baligród

Za pomocą poczty Baligród można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Baligród zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Baligród

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Baligród są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Baligród pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Baligród powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Baligród

Poczta na terenie miasta Baligród daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Baligród, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 341

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 13:53:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy