Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lipowina 7


PNA placówki: 14-504
Miejscowość: Lipowina 7
Gmina: Braniewo
Powiat: braniewski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lipowina | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lipowina

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lipowina oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lipowina zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lipowina godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lipowina są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lipowina jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Lipowina

Poczta na terenie miasta Lipowina daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Lipowina, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 05:58:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy