Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Braniewo 1 Frombork Pocztowa 9


PNA placówki: 14-530
Miejscowość: Frombork
Ulica: Pocztowa 9
Gmina: Frombork
Powiat: braniewski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Frombork. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Frombork usługi

W budynku poczty Frombork możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Frombork zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Frombork, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Frombork obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Frombork godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Frombork możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Frombork są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Frombork daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 642

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 14:13:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy