Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lubań Śląski 1 Siekierczyn 15


PNA placówki: 59-818
Miejscowość: Siekierczyn 15
Gmina: Siekierczyn
Powiat: lubański
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Siekierczyn - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Siekierczyn – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Siekierczyn oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Siekierczyn zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Siekierczyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Siekierczyn są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Siekierczyn godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Siekierczyn

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Siekierczyn może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Siekierczyn.


Liczba wyświetleń: 376

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:02:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy