Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mirsk Świeradów-Zdrój Marszałka Józefa Piłsudskiego 11


PNA placówki: 59-850
Miejscowość: Świeradów-Zdrój
Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 11
Gmina: Świeradów-Zdrój
Powiat: lubański
Województwo: dolnośląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Świeradów-Zdrój oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Świeradów-Zdrój.

Poczta Świeradów-Zdrój oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Świeradów-Zdrój oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Świeradów-Zdrój twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Świeradów-Zdrój oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Świeradów-Zdrój to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Świeradów-Zdrój

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Świeradów-Zdrój są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Świeradów-Zdrój, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Świeradów-Zdrój mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Świeradów-Zdrój

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Świeradów-Zdrój specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Świeradów-Zdrój

Poczta na terenie miasta Świeradów-Zdrój daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Świeradowie-Zdroju, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 463

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 19:16:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy