Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Lubień Kujawski 1 Maja 38


PNA placówki: 87-840
Miejscowość: Lubień Kujawski
Ulica: 1 Maja 38
Gmina: Lubień Kujawski
Powiat: włocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska Lubień Kujawski – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Lubień Kujawski

Usługi Poczty Polskiej w mieście Lubień Kujawski

Poczta Polska w mieście Lubień Kujawski jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Lubień Kujawski stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Lubień Kujawski to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Lubień Kujawski jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Lubień Kujawski godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Lubień Kujawski działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubień Kujawski mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Lubień Kujawski, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Lubień Kujawski

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Lubień Kujawski daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 315

Ostatnio przeglądane: 2024-04-13 07:39:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy