Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 17 Tomasza Zana 39


PNA placówki: 20-634
Miejscowość: Lublin
Ulica: Tomasza Zana 39
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Lublin. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Lublin

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Lublin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Lublin daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Lublin nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Lublin działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Lublin zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Lublin monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Lublin daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Lublin podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 1049

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:55:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy